Otomatik Kepenk ve Panjur Servisi Erka Yapı Garantisi...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Panjur Tamiri

Klasik Panjurlarınıza En Yeni Çözümler!

Konutlarınızı aşırı sıcak ve soğuktan, ses ve gürültüden, kirli havadan koruduğu gibi güvenliğinize de katkıda bulunan panjurlarınızın arızalarına hızla müdahale ediyoruz…

Bakımsızlık ya da kullanıma bağlı etkenlerle bozulan ya da çalışmasında aksaklıklar görülen panjurlarınız için deneyimli ekibimizle İstanbul’un her bölgesine hizmet götürüyoruz. Panjurların ipleri, makaraları, makasları ve kasnaklarındaki arızaları giderirken eski işlevlerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Sadece arızalar için değil panjurlarınızın periyodik bakımları ve montajlarında da ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

15 yılı aşkın deneyim ve sektörel bilgi birikimi ile manuel panjur sistemlerinizin tamirini, bakım ve montajlarını yüksek standartlarda karşılıyoruz.

Panjur makara ve palet değişimleri tecrübeli ve eğitimli ustalar tarafından yapılmalıdır. Yapacağınız yanlış bir işlem panjurunuza ve kendinize zarar vermenize neden olabilir.

panjur tamiri

Panjurlarınıza İşlevsellik Kazandıracak Tamir ve Bakım Hizmetlerimizden Yararlanın!

Erka Yapı olarak manuel kullanımlı panjurlarınızın arızalarına aynı gün müdahale ediyor, alanında uzman ekibimizle birlikte kalıcı çözümler sunuyoruz. İstanbul’un her semtine ulaşan servis ağımızla faturalı ve garantili hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Evlerinize ve iş yerlerinize konfor katıyoruz…

panjur tamircisi

Uzman Kadro

Alanında uzman tamir, montaj ve bakım ekibimizle eski tip panjurlarınızdaki arızalar için aynı gün profesyonel çözümler sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
panjur tamir

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nın tüm semt ve mahallelerine geniş araç filomuzla ulaşıyor, tamirden montaja kaliteli hizmetler veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
panjur tamir

Yerinde Çözümler

Panjur arızalarına güvenli şekilde müdahale ediyor, yerinde tamir ve bakımla kesintisiz ve konforlu bir kullanım sağlıyoruz.

Güvenli Tamir »

7/24 Panjur Tamiri

İstanbul’un en iyi panjur tamiri servisi olarak günün her saati bakım, montaj ve onarım desteği sağlıyoruz. İster gece ister gündüz dilediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Panjur Uygulamalarımıza, Bakım ve Tamir Hizmetlerimize, Teknik Kadromuza Yakından Bakın!

Erka Yapı olarak panjur tamirini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz de evlerden işletmelere uzanan uygulama portföyümüzü inceleyin; tamir, bakım ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi alın…

Panjurunuz Sıkıştı ve Hareket Etmiyor mu?

panjur tamiri istanbul

Panjurlarınızı Tamir Ediyoruz!

Panjurunuz açılmıyor mu? Aşağıda ya da yukarıda sıkışıp kaldı mı? Vakit kaybetmeden İstanbul’un en iyi panjur tamiri ekibini arayın!

Makara ve palet arızalarından kasnak ve makas sorunlarına kadar her türlü arızayı deneyimli ekibimizle yerinde çözüyoruz. Panjurunuzun iplerini değiştiriyor, kordon tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Bozulan ve çalışmayan tüm bileşenlerini yenileyerek panjur sisteminizi ilk günkü çalışma performansına ulaştırıyoruz.

Kullanıma bağlı eskime ve bakımsızlık nedeniyle arızalanma durumları için Erka Yapı olarak pratik ve kalıcı panjur tamiri ile yanınızdayız…

Bakım ve Montaj Yapıyoruz!

Satın aldığınız panjur için montaja ihtiyacınız varsa ya da yıllardır kullandığınız panjura bakım gerekiyorsa bir telefon uzağınızdayız!

Bakım yaptırmadığınızda panjurunuzun iplerinin kopabileceğini, makaralarının dönmeyeceğini biliyor musunuz? Erka Yapı olarak yıllık bakım hizmetleri sunuyor ve panjurlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle en doğru ve sağlam şekilde montaj gerçekleştiriyor, yıllarca sorunsuz kullanım garantisi veriyoruz.

Güven, garanti ve memnuniyet odaklı panjur servisi hizmetlerimizle İstanbul’un her bölgesine 7/24 ulaşıyoruz.

istanbul panjur tamiri
panjur servisi

Yenileriyle Değiştiriyoruz!

İmalat kalitemiz ve zengin ürün çeşitliliğimizle en kullanışlı ve modern panjurları ev ve iş yerlerinize getiriyoruz.

Erka Yapı olarak manuel ve otomatik panjur üretimi yapıyor; bakım ve tamir ile ortadan kalkmayan sorunlar için makul fiyatlı panjur çözümleri sunuyoruz. Mekanınız için özel olarak keşif ve projelendirme yapıyor, dilediğiniz renk ve modelde panjurların uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Panjur servisi olarak tam kapsamlı hizmet sunuyoruz.

Yıllardır kullandığınız, arızalanan ve yüksek fiyatlı tamirlere neden olan panjurlarınızı değiştirmeye ne dersiniz?

Panjur Tamir Bakım ve Montajında İstanbul’un En İyi Ekibi ile Tanışın!

Yaşam alanlarınızda ya da işletmelerinizde kullandığınız panjur sistemlerinin arızalarına kalıcı çözümler sunuyoruz! İstanbul geneli servis ağımız, geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimizle tamir, bakım ve onarım hizmetlerini adresinize getiriyoruz… Mekanınızı işin uzmanına emanet edin!

15 Yıllık Deneyim

Panjur sistemlerinin tamiri, bakım ve montajında sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak müşterilerimize kalite, güven ve istikrar sunuyoruz.

150+ Servis Noktası

Erka Yapı olarak müşterilerimizin taleplerini aynı gün karşılamak amacıyla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’na hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Hızlı ve Sorunsuz Servis

Müşterilerimizin belirlediği gün ve saatlerde panjur bakım ve onarımlarını en kısa sürede yapıyor, günlük hayatlarının akışını kesintiye uğratmıyoruz.

panjur servisi istanbul

Sertifikalı Teknisyenler

Panjur sistemlerinin tamir, bakım ve montajında deneyimli, eğitimli ve sertifikalı profesyonellerle çalışıyor, her zaman etkin çözümler sunuyoruz!

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Panjur sistemleri için sunduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyetinizi düşünüyor, garantili, güvenilir ve faturalı uygulamalar yapıyoruz.

Kesintisiz Destek

7/24 teknik destek taleplerinizi karşılıyor, tüm soru ve sorunlarınızı çağrı merkezimiz ve uzman personelimizle yanıtlıyoruz.

panjur tamir fiyatları

Panjurunuzun İpi mi Koptu?

7/24 Tamir Hizmetlerimizden Yararlanın

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Panjur tamiri için İstanbul genelinde Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda tüm semt ve mahallelerde hizmet veriyoruz. Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy, Bakırköy, Yeşilköy, Florya, Sefaköy, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, Esenler, Fatih, Aksaray, Eminönü, Sirkeci, Taksim, Şişli, Beşiktaş, Ortaköy, Ulus, Levent, Etiler, Maslak, Seyrantepe, Sarıyer, Kemerburgaz, Kağıthane, İkitelli, Başakşehir, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kumburgaz, Silivri, Çatalca, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Pendik, Kartal gibi semt ve bölgelerde montaj, imalat ve 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız.

Panjur tamir fiyatları; panjur sayısına ve ebatlarına, arızanın türüne ve çözümüne, yedek parça ihtiyacı olup olmamasına göre değişmektedir. Panjur tamir ücretleri ile ilgili net bir bilgi alabilmek için çağrı merkezimize ulaşarak onarım talebi oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz inceleme sonrası panjur tamir fiyatları hakkında bilgilendirme yapacaklar.

Panjurlarınızda oluşan tüm sorunlar için bize ulaşabilirsiniz. Panjur makara değişimi, panjur palet değişimi, panjur kasnak değişimi, panjur ip değişimi gibi ihtiyaçları güvenli bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Erka Yapı olarak müşterilerimizin panjur ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Panjur ve otomatik panjur sistemlerinin imalat ve montajında kaliteli malzeme ve uzman işçilik ayrıcalıklarını sunarak hizmet vermekteyiz.

Bize Sorun

panjur tamiri servisi iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır +90 (542) 471 26 58