Otomatik Kepenk ve Panjur Servisi Erka Yapı Garantisi...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hakkımızda

Erka Yapı Alüminyum

Erka Yapı olarak sektöre ilk adım attığımız andan itibaren aynı kalite politikası ve hizmet aşkıyla faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

15 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi birikimi ve profesyonel ekibimizle otomatik kepenk, otomatik panjur, otomatik kapı, cam balkon, cam kapı ve alüminyum doğrama başta olmak üzere evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız, yaşam alanlarınızı daha güvenli ve kullanışlı hale getiren sistemler için tamir, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz. İstanbul’un tüm semtlerine ulaşan geniş araç filomuz, alanında uzman kadromuz, güler yüzlü ve titiz çalışma prensibimizle memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Bugün, yarın, daima hizmet kalitemizi bir adım öteye taşıyabilmenin çabasında olacağız!

erka yapı alüminyum

15+

Yıllık Deneyim

Otomatik panjur ve kepenk tamir, bakım ve montajında sektörel tecrübe.

4500+

Tamamlanmış Proje

Konut, iş yeri, otel, mağaza ve yüzlerce alanda başarıyla bitirilmiş işler.

150+

Servis Noktası

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’ndaki tüm semtlere destek.

2500+

Memnun Müşteri

Erka Yapı Alüminyum hizmetlerinden yararlanan binlerce müşteri.

erka yapı

Vizyon & Misyon

Amacımız, otomatik kepenk ve panjur sektöründe lider bir konumda yer alarak profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktır.

Erka Yapı olarak otomatik kepenk ve panjur tamiri, bakımı ve montajında uzmanlaşmış bir ekiple çalışarak, güvenilir ve dayanıklı servis hizmetlerini taahhüt ederken müşteri odaklı yaklaşımla, ihtiyaçlara uygun, yenilikçi ve modern uygulamalar sunmak, çalışanlarımızın eğitimi ve gelişimi için çaba sarf etmek ve sektörümüze sürdürülebilir değer katmak misyonumuzdur.

Gelecekte de sektördeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en iyi kalitede ürün ve hizmetleri sunmaya devam etmeyi, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Ekibimiz

Her biri alanında uzman, tecrübeli ve sertifikalı teknik ekibimizle otomatik kapıların tamirinden panjurlarınızın bakımına kadar geniş bir alanda hizmet veriyor, ekibimizi her zaman geliştiriyoruz.

Erka Yapı olarak kadromuzu sektörün uzman ve deneyimli isimlerinden oluşturuyor, iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini öncelik edinen, güler yüzlü ve iletişim becerileri gelişmiş, titiz ve pratik çalışan profesyonelleri bünyemizde barındırıyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplerle ekibimizi geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyor, her zaman daha iyi hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Uzman kadromuz ve yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimini sahaya yansıtarak ayrıcalıklı çözümlerimizi bir adım ileriye taşıyoruz. Gelin, tanışalım…

kepenk tamiri firması
kepenk tamircisi

Değerler & Kalite Politikamız

Mükemmeliyet ve güvenilirlik, yenilik ve çevreye duyarlılık Erka Yapı Alüminyum olarak değerlerimizin ve kalite politikamızın temellerini oluşturuyor.

Otomatik panjur, kepenk, kapı ve cam balkon tamiri konularında en üst düzeyde profesyonellik ve uzmanlık sunmak için her aşamada detaylara özen gösteriyor, müşterilerimizin bize duyduğu güveni, kalitemizle ve iş ahlakımızla pekiştiriyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli olarak yenilikçi çözümler üretiyoruz. Kullandığımız malzemelerin çevreye olan etkilerini minimize ederek, gelecek için sorumluluk alıyoruz.

Erka Yapı olarak kalite standartlarına olan bağlılığımızı sürdürmek ve sürekli olarak iyileştirmek temel prensibimizdir. Kalite yönetim sistemimizle uyumlu olarak, müşteri memnuniyetini artırmak ve sektördeki liderliğimizi pekiştirmek için çabalıyoruz.

Bizi Daha Yakından Tanımak İster misiniz? Yaptığımız Tamir ve Bakım İşlemlerine, Ekibimize ve Projelerimize Göz Atın!

Erka Yapı Alüminyum olarak otomatik panjur, kepenk, kapı ve cam balkon tamir, bakım ve onarım uygulamalarımızı inceleyin; ekibimizi ve deneyimimizi yakından görün. Siz de deneyimli ekibimizden hizmet alarak ev ve iş yerlerinizin konforunu koruyun…

Servis Çağır
Servis Çağır +90 (542) 471 26 58