Otomatik Kepenk ve Panjur Servisi Erka Yapı Garantisi...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Cam Tamiri

Çatlayan Camları Vakit Kaybetmeden Değiştiriyoruz!

Ezilmiş, çatlamış veya parçalanmış kapı ve pencere camları mekanlarınızı tehlikelere açık hale getirir, konforunuzu bozar…

Erka Yapı olarak kapı ve pencerelerde kullanılan tek cam, çift cam, ısıcam ve buzlu cam gibi farklı özelliklerdeki camlarda meydana gelen sorunları uzman ekibimizle çözüyor; camlarınızı yeniliyor, ilk günkü görünümlerine ve fonksiyonlarına ulaştırıyoruz. Yüksek kalite camlar ve orijinal parçalarla kapı ve pencere sistemine uygun cam tamirini gerçekleştiriyoruz. Deneyimli kadromuzla sizlere güvenli yaşam alanları hazırlıyoruz.

Pencerelerinizin değişimi için servet ödemeyin! Erka Yapı imalat garantisi ve ekonomik fiyat garantisiyle cam tamiri yaptırın…

Kapı ve pencerelerinizdeki kırık ya da çatlak camları değiştirmediğinizde hırsızlara davetiye çıkarabilir, hava koşullarından etkilenebilir, yaralanmalara neden olabilirsiniz.

cam tamiri

Cam Tamirinden Montajına Güvenilir Çözümler için Doğru Adrestesiniz!

Komple cam yenilenmesinden sızdırmaz contaların değişimine, kilitlerin yenilenmesinden tek taraflı cam tamirine kadar tüm ihtiyaçlarınızı alanında uzman teknisyenlerimizle birlikte karşılıyoruz. İstanbul’un her semtine ulaşan servis ağımızla faturalı ve garantili hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

cam tamircisi

Uzman Kadro

Alanında uzman teknik ekibimizle cam tamiri taleplerinizi karşılamak için aynı gün adresinize geliyor, kesin çözüm sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
cam tamir

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nın tüm semt ve mahallelerine geniş araç filomuzla ulaşıyor, tamirden montaja kaliteli hizmetler veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
cam

Yerinde Çözümler

Kapı ve pencere camlarınızın sorunlarını yerinde tespit ediyor, doğru müdahalelerle tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Güvenli Tamir »

7/24 Cam Tamiri

İstanbul’un en iyi cam tamiri servisi olarak günün her saati bakım, montaj ve onarım desteği sağlıyoruz. İster gece ister gündüz dilediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Cam Uygulamalarımıza, Bakım ve Tamir Hizmetlerimize, Teknik Kadromuza Yakından Bakın!

Erka Yapı olarak kapı ve pencere camı tamirlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz de evlerden işletmelere uzanan uygulama portföyümüzü inceleyin; tamir, bakım ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi alın…

Pencere Camınız Çatladı mı?

cam tamiri istanbul

Kırılan ve Çatlayan Camları Değiştiriyoruz

Pencere ve kapı camlarınızın kırılması hem güvenlik hem de sağlık sorunudur! Mutlaka değiştirin…

Erka Yapı olarak komple pencere yenilenmesi, buğulu ve kırılmış çift camların değişimi, eski pencerelerinizin yeni A enerji sınıfı pencere ile değişimi gibi ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Kullanım yoğunluğuna ve şekline bağlı olarak hasar gören ya da kırılan kapı ve pencere camları için arızanın türüne ve sistemin özelliklerine uygun cam tamiri desteği sağlıyoruz.

Kapı ve pencere sistemlerinin tamirinde kullandığımız camlar üst kalite camlar olup sadece tamirat değil imalatını da gerçekleştirmekteyiz. Bize güvenin…

Pencere ve Kapı Camlarına Tamir ve Bakım Yapıyoruz

Komple değişim gerektirmeyen camlar için işlevsellik ve kullanım kolaylığı sağlayacak bakım ve onarımlar gerçekleştiriyoruz…

Tek açılımlı ve sabit kanatlı ya da çift açılımlı pencere bakım ve onarımları, hava ve su sızdırmazlık conta değişimi, menteşe, kilit, aksesuar ve kol yenilenmesi, ısıcam tamiri gibi kaliteli ve avantajlı onarım ve bakımlarla camlarınızın ömrünü uzatıyoruz. Yüksek fiyatlar ödeyeceğiniz cam değişimlerinden sizi kurtarıyor, makul tamir hizmetlerimizle konforunuzu artırıyoruz.

Deneyimli cam tamiri ve bakımı ekibimiz bir telefon uzağınızda! Siz de ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için bize ulaşın!

istanbul cam tamiri
cam montaj

Cama Menfez Açma Talebinizi Karşılıyoruz

Doğalgaz kullanılan mekanlarda hayati bir öneme sahip olan cam menfezlerini büyük bir titizlikle açıyoruz…

Doğalgaz kullanımı olan konut ve iş yerlerinde sıklıkla gördüğünüz, camlarda dairesel olarak kesilerek açılmış olan cam menfezleri ortamdaki oksijen dengesinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Deneyimli ekibimizle müşterilerimizin cam menfezi açılımı taleplerini karşılıyor, yüksek güvenlik önlemleri alarak sürecin sorunsuz tamamlanmasını sağlıyoruz.

Erka Yapı Alüminyum olarak cam ürünleri ve sistemlerinin imalat, montaj ve tamirinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. Cama menfez açma işlemi talepleriniz doğrultusunda en kısa sürede gerçekleşecektir.

Cam Tamir Bakım ve Montajında İstanbul’un En İyi Ekibi ile Tanışın!

İş yerleriniz ya da evlerinizde kullandığınız kapı ve pencerelerdeki sorunlar için kalıcı çözümler sunuyoruz! İstanbul geneli servis ağımız, geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimizle tamir, bakım ve onarım hizmetlerini adresinize getiriyoruz… Yaşam alanlarınızı işin uzmanına emanet edin!

15 Yıllık Deneyim

Cam tamiri, bakım ve montajında sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak müşterilerimize kalite, güven ve istikrar sunuyoruz.

150+ Servis Noktası

Erka Yapı olarak müşterilerimizin taleplerini aynı gün karşılamak amacıyla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’na hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Hızlı ve Sorunsuz Servis

Müşterilerimizin belirlediği gün ve saatlerde cam bakım ve onarımlarını en kısa sürede yapıyor, günlük hayatlarının akışını kesintiye uğratmıyoruz.

cam tamir servisi

Sertifikalı Teknisyenler

Cam montaj, bakım ve tamirinde deneyimli, eğitimli ve sertifikalı profesyonellerle çalışıyor, her zaman etkin çözümler sunuyoruz!

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Cam sistemleri için sunduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyetinizi düşünüyor, garantili, güvenilir ve faturalı uygulamalar yapıyoruz.

Kesintisiz Destek

7/24 teknik destek taleplerinizi karşılıyor, tüm soru ve sorunlarınızı çağrı merkezimiz ve uzman personelimizle yanıtlıyoruz.

cam tamir fiyatları

Isı Cam Değişiminde Bize Güvenin!

Kapı ve Pencere Camlarınızı Yeniliyor, Tamir ve Bakımlarını Yapıyoruz…

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Cam tamiri için İstanbul genelinde Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda tüm semt ve mahallelerde hizmet veriyoruz. Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy, Bakırköy, Yeşilköy, Florya, Sefaköy, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, Esenler, Fatih, Aksaray, Eminönü, Sirkeci, Taksim, Şişli, Beşiktaş, Ortaköy, Ulus, Levent, Etiler, Maslak, Seyrantepe, Sarıyer, Kemerburgaz, Kağıthane, İkitelli, Başakşehir, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kumburgaz, Silivri, Çatalca, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Pendik, Kartal gibi semt ve bölgelerde montaj, imalat ve 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız.

Cam tamir fiyatları; kapı ve pencere camlarındaki sorunun türüne ve çözümüne, komple pencere yenilenmesine, conta, menteşe ve kilit değişimlerinin yapılmasına, bakım ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Cam tamir ücretleri ile ilgili net bir bilgi alabilmek için çağrı merkezimize ulaşarak onarım talebi oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz inceleme sonrası cam tamir fiyatları hakkında bilgilendirme yapacaklar.

Camlarınızda oluşan tüm sorunlar için bize ulaşabilirsiniz. Çatlak ve kırık cam yenileme, cama menfez açma, komple pencere yenileme, conta değişimi, menteşe ve kilit değişimi, kol değişimi, ısıcam değişimi gibi taleplerinizi karşılıyoruz.

Bize Sorun

cam tamiri servisi iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır +90 (542) 471 26 58